Getri Mitt

Getri Mitt

Mina olen Getri.

Minu stilistikaalased teadmised pärinevad Eesti Kunstiakadeemiast, õpin hetkel 3. kursusel moestilistikat. Kuid moehuvi on peidus minus juba väikesest peale. Ennekõike olen  lõigete istuvust, mustreid jne erinevatele kehatüüpidele juba enne kooliteed uurinud ja selle põneva maailmaga tihedalt kursis hoidnud.

Seni olen olen seotud erinevate ettevõtmistega. Olen stilistikat teinud erinevate pildistamiste ja muude projektide tarvis ning olen ka nö tavainimesi riietanud ja nõustanud. Lisaks olen ka moe- ja elustiiliportaali Stilist.ee kaasautor.
Minu jaoks on stiilne inimene see, kes tunneb end enda kehas enesekindlalt ning teab, mida ta tahab ning mis talle meeldib. Me kõik oleme kohanud neid inimesi, kes enda lihtsa või siis vastupidi, ekstravagantse stiiliga, pikalt järgi vaatama panevad.  Ma arvan, et seda on igas ühes peidus, lihtsalt vahel on vaja kedagi, kes suunaks :).    Stiil on siiski miski, mis jääb ning ei muutu iga hooajaga.
Minu tugevaks küljeks on klassikaliste rõivaste kombineerimine eakohaste aksessuaaridega. Lihtsad ja aegumatud rõivad on tugeva garderoobi alustalaks, neid võib kanda nii 20. kui ka 60. aastane. Lihtsalt tuleb osata lisandeid õieti valida.

Kuidas hea välja näha? Kõik algab siiski tervislikust eluviisist, korralikust unest ja rahuololust iseendaga. Kõik see peegeldub  ju meie välimuses.

Teenindan kliente eesti, inglise keeles.