“Võida Ülemiste kinkekaart ja stiilinõustamine”

Osta Ülemistest keskusest mistahes  summa eest (perioodil 9. sept.-6. okt. 2013 ) ükskõik millisest kauplusest, söögikohast või teeninduspunktist,  registreeri kampaania veebilehel ostutšeki numbrid ja võid võita 207 € Ülemiste kinkekaardi, mis sisaldab tasuta stiilinõuandeid ja shoppingut koos elustiilistuudio  MinuStiil stilistidega. Kokku loositakse välja kolm kinkekaarti ja stiilinõustamist.

Ülemiste keskuse kampaanias stiilinõustamise võitnud saavad valida omale sobiva stilisti.

Kokkulepitud ajal ootab stilist Sind Ülemiste keskuses ning fun võib alati. 

Arvesta umbes 1,5 tunniga.

Kõigepealt kiire tutvumine, Sinu soovide ja võimaluste läbiarutamine. Siis juba suund sobivate kaupluste suunas, kust stilist Sulle kiiresti ja oskuslikult sobivad kaubad proovimiseks välja valib. Samal ajal muidugi just Sulle kasulikke näpunäiteid ja stiilinippe jagades. Kui leiad endale meelepärase, jääb suund vaid kassa poole seada ja ostu eest tasuda. Kuigi ostmisega muidugi kiirustada ei ole vaja – sobivaimatest komplektidest saab kohapeal ka kiired fotod teha, et saaksid vajadusel ka pikemalt mõtelda, mida võtta, mida jätta. Eks otsustamine nõuab ju aega ning kindlat meelt, sest kõik profi poolt väljavalitu sobib kindlasti kui valatult. Liiga pikalt viivitada aga ka ei tasu, et sobivast mitte ilma jääda.

Tutvu lähemalt Ülemiste sügiskampaaniaga siin.

Personaalne stiilinõustamine ja shopping koos kogenud stilistiga on Sulle,

  • Kes Sa oled tüdinenud oma välimusest ning tunned, et Sinu stiil vajaks värskendust;
  • Naudid küll shoppamist, kuid tunned vahest, et kõrvaltvaataja värske pilk ja nõuanded võiksid Sul aidata kauplustes paremaid valikuid langetada;
  • Arvad, et shoppamisele veedetud aeg tuleb millegi olulisema arvelt ning soovid, et saaksid endale vajaliku soetada kiiresti ja mugavalt;
  • Pead oluliseks säästlikku tarbimist ning soovid vältida „emotsioonioste“.

Personaalne stiilinõustamine algab Sinu jaoks Sulle sobiva stilisti valimisega.

Kui oled endale meelepärase stilisti välja valinud, anna meile oma soovist teada ning leiame Sulle stiilinõustamiseks sobiva aja.